Apie mus

Visa informacija apie mus

Zimmer Biomet – tai kokybės garantija, ilgametė patirtis, naujausi mokslo ir technologijų sprendimai.63 METŲ JUNGTINĖ PATIRTIS IMPLANTOLOGIJOS SRITYJE

Įmonės Zimmer ir Biomet per ilgus veiklos metus sukaupusios ilgametę patirtį ir žinias, gaminant sąnarių endoprotezus, dantų implantus bei implantavimo instrumentus, susijungė siekdamos suteikti daugiau galimybių savo pacientams.


INOVACIJŲ LYDERIAI MEDICINOJE

Zimmer Biomet  yra viena iš pasaulinių implantų gamintojų lyderių, turinti puikiai išvystytą gamybos technologiją dantų implantų bei endoprotezų srityse.


ATSAKINGAS POŽIŪRIS

Zimmer Biomet savo produktams suteikia tarptautinę garantiją, kuri Jums užtikrins profesionalų pagalbą daugiau nei 70-yje skirtingų šalių. Kiekvienam įsuktam implantui ar protezavimo detalei gamintojas suteikia implanto pasą, kuris patvirtina implanto ar detalės originalumą ir gamintojo garantijas.


KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI

Pasaulyje gerai žinomas Zimmer Biomet institutas esantis Amerikoje ir Šveicarijoje. Zimmer Biomet išskirtinį dėmesį skiria specialistų žinių tobulinimui, siekiant paspartinti inovacijų pritaikymą odontologijoje ir suteikti geresnį gyvenimą milijonams žmonių. Odontologijos specialistams teikia pasaulinio pripažinimo sulaukusias mokymosi programas bei kvalifikacijos kėlimo kursus. 

Zimmer Biomet Dental internetinis puslapis


zimmer-zmogus

ZIMMER BIOMET GAMINAMI IMPLANTAI