Gydymo galimybės

ZIMMER BIOMET DANTŲ IMPLANTAI – DAR GERESNĖS GYDYMO GALIMYBĖS

Dantų implantai yra saugesnė, pacientui patogesnė ir estetiškesnė alternatyva tradiciniams dantų tiltams ir dantų protezams. Implantai atstoja natūralią danties šaknį, ant kurios protezuojamas danties vainikėlis, taip nepažeidžiami šalia esantys dantys. Po implantacijos pacientas jaučiasi ir atrodo tarsi su savais dantimis.

Jau daugiau nei du dešimtmečius Zimmer Biomet Dental dantų implantai pacientams suteikia geresnę gyvenimo kokybę.
KODĖL VERTA RINKTIS DANTŲ IMPLANTACIJĄ?

Išlaikoma veido anatomija

Dantų šaknys remiasi į žandikaulio kaulą taip stimuliuodamos kaulo ląsteles ir neleisdamos joms irti, tad jei nėra danties šaknies, kaulo ląstelės bedantėje vietoje pradeda mirti ir kaulas pradeda nykti. Šis procesas pakeičia žandikaulio liniją, ji ima tolti, tad pasikeičia veido struktūra, tad laikui bėgant galime pastebėti senėjimo pokyčius veide. Atsitraukęs apatinis žandikaulis sąlygoja smakro atsikišimą į priekį, o viršutinio žandikaulio nykimas – nosies galo nulinkimą žemyn bei skruostų įdubimą. Netekus daugelio dantų, įkrenta lūpos. Pagilėjusios lūpų ir smakro raukšlės, nusileidę lūpų kampai sendina žmogų.  Įsriegus dantų implantą yra išvengiama kaulo tirpimo, tad žandikaulis nekinta ir žmogaus veido anatomija lieka nepakitusi.

Greta esantys dantys išlieka sveiki

Dantų implantai yra kur kas geresnė ilgalaikė dantų restauravimo alternatyva nei dantų tiltai, kadangi nereikia šlifuoti greta esančių sveikų dantų. Jūsų natūralūs dantys išlieka nepažeisti.

Saugumas

Tvirtai pritvirtinti dantų implantai neslysta ir nejuda. Taip išvengiama pagrindinio dantų protezų sukeliamo nepatogumo – gleivinės dirginimo ir nervų pažeidimo. Taigi dantų implantacija yra komfortiškesnis, patikimesnis bei paciento nevaržantis būdas atkurti prarastus dantis.