Dantų implantacija Gydymo galimybės

Šypsenai Atkurti


1501_JuneDental_HERO_4.jpg.CROP.fresca-xlarge


Kas sudaro implantavimo procedūrą?

Implantacija tai natūralus ir estetiškas sprendimas Jūsų sveikai šypsenai atkurti. Jei nusprendėte implantuoti prarastus dantis Jūsų laukia keletas žingsnių. Visas gydymas įprastai užtrunka nuo 4 iki 9 mėnesių

– Gydytojo konsultacija ir gydymo plano pasirinkimas

Chirurgijos ir protezavimo specialistams kruopščiai įvertinus jūsų dantų būklę ir medicininę sveikatos istoriją, jūsų gydytojas nuspręs, kuris gydymo variantas Jums tinkamiausias ir sudarys gydymo planą.

Implantacija

Pagal parengtą gydymo planą chirurgas įsuka implantą/implantus numatytose vietose. Implantavimo procedūra nesukelia papildomų nepatogumų ir yra atliekama bendrinėje nejautroje. Kol implantas gyja Jums nereikia vaikščioti su tarpu tarp dantų, nes iškart po procedūros uždedamas laikinas danties vainikėlis.

– Protezavimas

Danties implantui pilnai prigijus protezuojamas nuolatinis danties vainikėlis.

– Dantų implantų priežiūra

Prieš ir po implantacijos gydytojai supažindins Jus su tinkama dantų implantų priežiūra. Tai labai svarbu norit ilgalaikio rezultato, kuris jus džiugintų. Tinkama visos burnos higiena, reguliari odontologo apžiūra leis Jums ilgus metus džiaugtis natūraliai atrodančiais dantimis, su kuriais jausitės lyg su savais.